Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Texas

Nieruchomość na sprzedaż w Teksasie

Graniczy na północ z Oklahoma; na północny wschód z Arkansas; na wschodzie z Luizjaną; południowy-zachód z Meksykiem; na zachodzie z Nowym Meksykiem; na południowym wschodzie wychodzi na Zatokę Meksykańską. Czerwona Rzeka wyznacza część północnej granicy, Sabine - część wschodnią, Rio Grande - Meksyk.

Nieruchomości na sprzedaż w Teksasie spadły o 3,2%. Popyt na mieszkania pozostał jednak szczególnie silny z powodu dalszej ekspansji gospodarczej państwa. Deweloperzy przyspieszyli działania po stronie podaży, ale popyt na nieruchomości na sprzedaż w Teksasie bardzo się zmagał. Firmy budowlane nadal zmagają się ze wzrostem kosztów ziemi, pracy i drewna, a także zmianą przepisów. Wiarygodność sprawy pogorszyła się w całym stanie.

Od lat Texas buduje sytuację, w której rodziny mogą dobrze żyć z wieloma, pośród najwygodniejszych w USA.

Podobnie ostatnie badania wskazują, że sprawy w Teksasie są szybsze niż dochody osobiste państwa. Te podwyżki cen nie wystąpiły prawidłowo w całym stanie.

Ale nadal możesz znaleźć swoją idealną nieruchomość na sprzedaż w Teksasie.

Teksas nadal doświadcza gwałtownego wzrostu populacji, zarabiając prawie 1100 osób dziennie. Według ostatnich szacunków Census, największe miasta w Teksasie: Conroe, Frisco, McKinney i Georgetown, wszystkie zlokalizowane w największych obszarach metropolitalnych stanu.

Firmy budowlane w Teksasie walczą o zaspokojenie dużego zapotrzebowania na domki jednorodzinne w przystępnych cenach. Jednym z problemów, z którym musieli się zmierzyć, był brak wykwalifikowanych pracowników w sektorze budowlanym po upadku nieruchomości Wielkiej Recesji.

Koszt gruntów to 20,4 procent cen domów w Teksasie, historycznie wyższe i wyższe o 14,1 procent w 2000 roku.

Nacisk rządu również odgrywa rolę w cenach nieruchomości na sprzedaż w Teksasie. Według Texas Public Policy Foundation wiele miast w Teksasie zareagowało na szybki wzrost, wprowadzając surowe kody strefowe wraz z odniesieniami do rozwoju, podnosząc popyt i ceny.

Wzrost kosztów związanych z budową sprawił, że budowa mieszkań o umiarkowanych cenach stała się trudna i mniej opłacalna dla budowniczych domów. W rezultacie budowa domów jednorodzinnych oddala się od mieszkań na poziomie podstawowym oraz w kierunku większych, droższych i bardziej dochodowych domów.

Nie jest to dobry okres na zakup nieruchomości na sprzedaż w Teksasie, ale jest to bardzo atrakcyjny kraj przede wszystkim dla rodzin.

Sąsiadujące stany Teksasu to: Nowy Meksyk, Oklahoma, Arkansas, Luizjana.

 •  
  Przeprowadzka do Teksasu: wszystko, co musisz wiedzieć

   Przeprowadzka do Teksasu: wszystko, co musisz wiedzieć "Stan" Lone Star "," stan samotnej gwiazdy ". Tak definiuje się Teksas, naród, którego motto brzmi "przyjaźń". Po kilku wojnach niepodległościowych, w 1845 r. Stał się częścią Stanów Zjednoczonych. Związek ten nie utracił jednak Teksasu swoj ...

 •  
  Krótkie przerwy w Stanach Zjednoczonych. Trzech najlepszych Amerykanów.

  Krótkie przerwy w Stanach Zjednoczonych. Trzech najlepszych Amerykanów. Nadeszła jesień i większość inwestorów odkłada na bok wyłącznie letnie destynacje turystyczne. Koncentruje się na łagodniejszych obszarach, porzucając obszary przybrzeżne i karaibskie. Jakie są trzy najlepsze miejsca na ...

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Ten szybkim ruchem w domu jest już w budowie i będzie dostępna w październiku. Proszę skontaktować się bezpośrednio Erniego Więcej szczegółowych info...
Współczesny i stylowy dom, całkowicie odnowiony w całym wł.. zamówienie z drewna Podłogi trawertyn, granit i naturalne łazienki Stone Plus more.New SS...
Cod. 12868

Sprzedaż Teren rolniczy, Texas, San Antonio, San Antonio, San Antonio

3,366,458.50PLN
Sprzedaż
Teren rolniczy

3510 m²
Ta nieruchomość położona jest
Cod. 12321

Sprzedaż Willa, Texas, Dallas, Heath, 150 Shepherds Glen

15,635,329.50PLN
Sprzedaż
Willa

5600 m²
Nieruchomości Waterfront ostateczny!
Cod. 12319

Sprzedaż Dom wiejski, Texas, Dallas, Heath, 7229 S. FM 549

7,481,018.90PLN
Sprzedaż
Dom wiejski

10600 m²
Country Estate Landmark podwyższone
Cod. 11959

Sprzedaż Dom wiejski, Texas, Austin, Wimberley, 2450 Oak Run Dr.

1,496,203.78PLN
Sprzedaż
Dom wiejski

1994 m²
Blisko 2000 stóp kwadratowych powierzchni mieszkalnej
Cod. 11730

Sprzedaż Teren rolniczy, Texas, Corpus Christi, Corpus Christi, AIRLINE RD/SARATOGA BLVD

44,886,113.39PLN
Sprzedaż
Teren rolniczy

40 m²
Ogólne informacje o nieruchomości:
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
 1. Preferencje

  Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

  Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB